Skip to content

Trenera Raimonda atziņas par pavadīto laiku ASV, NBA vasaras līgā:

Kopumā Raimonds uzskata, ka pavadītais laiks ASV ir bijis ļoti nozīmīgs. Raimonds ir ieguvis lielāku pieredzi un būtiski paplašinājis savu redzējumu dažādās kategorijās. Paralēli saprata, ka Latvijas basketbols un treneri dodas pareizajā virzienā attīstot jaunos spēlētājus, kā arī savu uzdevumu izpildīja, jo NBA interesejās par uzbrukuma noslēgumiem, caurgājieniem utt. Pats ieguva ļoti lielu neatsveramu pieredzi, kā arī lielāku motivāciju turpināt savus iesāktos darbus, jo pats Raimonds redz, ka strādā pareizajā virzienā un tas tiek novērtēts, tad gribās strādāt vēl aktīvāk.

Bildes no NBA Summer league skaties sadaļā BILDES.

Rīdzenes un VEF skolas treneris Raimonds Feldmanis no 2. līdz 12. jūlijam pievienosies Nacionālās basketbola asociācijas klubam “New Orleans Pelicans”, lai asistētu galvenajam trenerim NBA vasaras līgā Lasvegasā.

Feldmanis maijā kļuva par divkārtēju Latvijas čempionu (2010, 2017), palīdzot “VEF Rīga” basketbolistiem piekto reizi uzvarēt nacionālajās meistarsacīkstēs. Tajā pašā mēnesī Feldmaņa trenētie VEF skolas puiši pirmo reizi izcīnīja sudrabu VEF LJBL U17 un bronzu U19 čempionātā.

Jūlijā Feldmani gaida jauns izaicinājums – viņš kļūs par pirmo Latvijas treneri, kurš divas nedēļas strādās pasaules spēcīgākajā līgā. Līdzīgi kā daudziem eiropiešiem, Feldmanim pirmā NBA pieredze būs vasaras līgā Lasvegasā, kur jūlijā pulcējas amerikāņu basketbola sabiedrības krējums.

Feldmanis pāri okeānam dosies 1. jūlijā. Sākumā – no 2. līdz 6. jūlijam – viņš uzturēsies “Pelicans” treniņbāzē Ņūorleānā, kur paredzēti četri treniņi. Ceturtdienas, 6. jūlija, pēcpusdienā komanda izlidos uz Nevadas tuksnesi, lai 7.-17. jūlijā spēlētu Lasvegasas vasaras līgā.

Grupas turnīrā “Pelicans” sacentīsies pret Toronto “Raptors” (sākums 8. jūlijā plkst. 01:00 pēc Latvijas laika), Atlantas “Hawks” (9. jūlijā plkst. 23:00) un Bruklinas “Nets” (11. jūlijā plkst. 01:00). Izslēgšanas spēles notiks 12.-17. jūlijā. Visām komandām garantētas vismaz piecas spēles.

http://sportacentrs.com/basketbols/nba/01072017-raimonds_feldmanis_klus_par_pirmo_latvija