Skip to content

Rīdzene ir gatava mainīties!

Ko tas nozīmē?

Galvenokārt izmaiņas gaidāmas zēnu grupās, bet kopējas sistēmas ietvaros ieguvums būs arī meiteņu grupām.

Meiteņu sistēmu ir papildinājusi jauna un pieredzējusi trenere Eva Pavlovska.

Rīdzenes zēnu komandas izveidos kopīgu sistēmu ar Ķeizarmežu, līdz ar to apvienojot komandu un treneru spēkus, kā arī kopumā Rīdzenes un Ķeizarmeža komandu piramīdas augšgalā būs LBL1 LATVIJAS UNIVERSITĀTE.

Rīdzenes zēnu treneru korpusu papildinās Guntis Endzels, kas pastiprinās sadarbību ar Latvijas Universitāti, kā arī spēlēs būtisku lomu Rīdzenes jauno spēlētāju attīstībā.

Tas nozīmē, ka Rīdzenes tālākajā attīstības vīzijā turpmākajos gados būs uzsvars uz kopēju sistēmu un jauno spēlētāju profesionālāku un plašāku piesaisti.

Ar vecākajām zēnu grupām no U-16 līdz U-19 tiks piesaistīti jauni pieredzējuši treneri, kā arī beidzot centīsimies tikt pie sava patstāvīga fizioterapeita, kas palīdzēs profesionālāk sagatavot spēlētājus un veikt profilakses traumatisma samazināšanai.

Uzsvars tiks likts arī uz jauno audzēkņu plašāku un profesionālāku piesaisti, kas ilgermiņā dos iespēju vairāk bērniem uzsākt treniņus Rīdzenes sistēmā, un tas nozīmē, ja būs sakārtota sistēma, tad vairāk labi spēlētāji tiks sagatavoti augstākajam līmenim.

Fiziskai sagatavotībai tiks piesaistīti treneri ar vieglatlētikas pieredzi, kā arī treneri, kura specializācija ir smaglatlētika, un kopumā tas ļaus attīstīt spēlētājus, kā tas nav bijis izdevies realizēt līdz šim.

Vasaras viens no būtiskākajiem izaicinājumiem ir sakārtot basketbola piramīdu gan meiteņu, gan zēnu grupās, kas dotu iespēju talantīgākajiem audzēkņiem sevi pierādīt arī augstākajās Latvijas basketbola līgās.