Skip to content

Rīdzene ir gatava mainīties!

Ko tas nozīmē?

Galvenokārt izmaiņas gaidāmas zēnu grupās, bet kopējas sistēmas ietvaros ieguvums būs arī meiteņu grupām.

Meiteņu sistēmu ir papildinājusi jauna un pieredzējusi trenere Eva Pavlovska.

Rīdzenes zēnu komandas  piramīdas augšgalā ir LBL1 LATVIJAS UNIVERSITĀTE.

Rīdzenes zēnu treneru korpusu ir papildinājis Guntis Endzels, kas pastiprina sadarbību ar Latvijas Universitāti, kā arī spēlēs būtisku lomu Rīdzenes jauno spēlētāju attīstībā.

Tas nozīmē, ka Rīdzenes tālākajā attīstības vīzijā turpmākajos gados būs uzsvars uz kopēju sistēmu un jauno spēlētāju profesionālāku un plašāku piesaisti.

Ar vecākajām zēnu grupām no U-17 un U-19 ir piesaistīts treneris Artūrs Strēlnieks, kurš vada individuālos treniņus un palīdz pie kopējiem treniņiem.

Pie mazākajiem audzēkņiem SSG grupās ir piesaistīts treneris Intars Jansons, un nākotnē centīsimies izveidot BASKETBOLA KLASI, kas nozīmētu sadarbību ar kādu skolu, kur bērniem tiktu piedāvāts augstas kvalitātes treniņu process sportisko mērķu sasniegšanai.

Tuvākajos gados aicināsim 2002 un 2003.g. audzēkņus pievienoties Rīdzenes sistēmai, jo sistēmas ietvaros būs komandas LBL-2 UN LBL-3 LĪMENĪ, TAS NOZĪMĒ, KA BŪS IESPĒJA SEVI PARĀDĪT LATVIJAS BASKETBOLĀ,

un sadarbībā ar LATVIJAS UNIVERSITĀTI, IESPĒJA TRENĒTIES PIE LBL-1 KOMANDAS.

Centīsimies tikt pie sava patstāvīga fizioterapeita, kas palīdzēs profesionālāk sagatavot spēlētājus un veikt profilakses traumatisma samazināšanai.

Uzsvars tiks likts arī uz jauno audzēkņu plašāku un profesionālāku piesaisti, kas ilgtermiņā dos iespēju vairāk bērniem uzsākt treniņus Rīdzenes sistēmā, un tas nozīmē, ja būs sakārtota sistēma, tad vairāk labi spēlētāji tiks sagatavoti augstākajam līmenim.

Fiziskai sagatavotībai tiks piesaistīti treneri ar vieglatlētikas pieredzi, kā arī treneri, kura specializācija ir smagatlētika, un kopumā tas ļaus attīstīt spēlētājus, kā tas nav bijis izdevies realizēt līdz šim.

2018./2019. sezonā būtiskākais izaicinājums ir sakārtot basketbola piramīdu gan meiteņu, gan zēnu grupās, kas dotu iespēju talantīgākajiem audzēkņiem sevi pierādīt arī augstākajās Latvijas basketbola līgās.