Skip to content

Latvijas basketbolistes ceturtdien, 4. janvārī, guva panākumus NCAA pirmās divīzijas spēlēs. Paulai Strautmanei uzvarā pār “Niagara” pietrūka viena punkta līdz karjeras rekorda atkārtojumam.

Metro Atlantic Athletic Conference

“Quinnipiac” (9-5, MAAC 3-0) savā laukumā uzvarēja “Niagara” (4-10, 1-2) ar 77:61 (18:14, 19:24, 23:14, 17:9). Konektikutas un Ņujorkas pavalstīs gadu mijā valda liels aukstums, uzsnidzis daudz sniega, taču spēles norisi tas neaizkavēja.

Paula Strautmane sasniedza sezonas rekordu gūtajos punktos un kļuva par rezultatīvāko “Bobcats” spēlētāju. Uzbrucējas rēķinā 32 minūtēs 20 punkti (2p 7/9, 3p 2/3), četras atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena pārķerta bumba, divi bloķēti metieni un divas personiskās piezīmes.

Strautmane jau pirmajā puslaikā atkārtoja spēlē pret “Dayton” iespēto, sametot 16 no 37 komandas punktiem. Nākamajās 20 minūtēs viņa pievienoja vēl četrus punktus, turklāt divciparu robežu sasniedza arī Arina Makklura, Teilore Herda, Džena Feja un Karli Fabri.

Atlantic Coast Conference

“Syracuse” (13-3, ACC 1-2) izcīnīja pirmo uzvaru konferencē, savā laukumā pārspējot “Georgia Tech” (11-4, 1-2) ar 88:77 (18:21, 22:17, 24:22, 24:17). Mājinieces iemeta 28 no 32 brīvmetieniem, kamēr pretinieces trāpīja 16 no 27 mēģinājumiem.

Digna Strautmane lielāko ieguldījumu deva pirmās un otrās ceturtdaļas mijā, kad “Orange” veica izrāvienu 24:4 (no 8:19 līdz 32:23). Uzbrucējas rēķinā 24 minūtēs četri punkti (2p 2/4, 3p 0/2), četras atlēkušās bumbas, viena piespēle, viena pārķerta bumba, trīs bloķēti metieni un piecas personiskās piezīmes.

Austrāliešu saspēles vadītāja Tiana Mangakahija uzrādīja otro labāko rezultātu “Syracuse” vēsturē, 34 minūtēs izceļoties ar 44 punktiem (2p 12/20, 3p 0/3, 1p 20/21) un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Viņai arī astoņas kļūdas, viena pārķerta bumba un viena personiskā piezīme.